sestdiena, 2012. gada 17. novembris

Laika trūkumā

Nu jau var tik tiešām just, ka laiks skrien vēja spārniem, bet darbu saraksts tikai aug un aug.

Pa šo mēnesi, kamēr nebiju ielogojusies blogā, ir izdarīts tik daudz un mainījušās neskaitāmas lietas. Ir nospēlētas tik daudzas izrādes, nodziedātas dziesmas un satikti jauni cilvēki. Pati īsti nesaprotu,kur tas laiks paliek, bet ir izdarītas daudzas vienreizējas lietas!:)

Pirms nedēļas lasīju tvnet.lv rakstu par pasaules galu. Īsti nesaprotu- ticēt vai nē? Es jau vairāk domāju,ka šis ir laiks, kad "Pasaules gals" nav jāņem tiešā veidā, bet, manuprāt, vairāk kā tāds "Gads, kad cilvēki saprot, ka ir kaut kas jāmaina savā dzīvē".
Ir tā interesanti paraudzīties uz visu no malas, jo mans iepriekšējais apgalvojums patiešām pēdējā laikā kļūst aizvien acīm redzamāks. Viss mainās, nekas vairs nestāv uz vietas.
Pati esmu sapratusi, ka ir laiks mainīt un darīt, lai lietas apkārt kļūtu tīkamākas un labākas. Varbūt ir nepieciešamas šķiršanās, lai satiktu jaunus cilvēkus vai tieši pretēji- saprastu, ka šis otrs, šķietami, jau pierastais cilvēks, ir mūsu otra puse un ka bija nepieciešams šis laiks, lai padzīvotu šķirti..:)

Un tulīt, tulīt jau Adventes laiks.. Vai beidzot mēs katrs spēsim izmest laukā no sevis aizvainojumus un sāpes, un varbūt pat piedot, kaut gan sāpējis ir ļoti, ļoti..? Mūsu uzdevums ir piedot, bet Dievs jau zinās, kas un kā īsti, ne tā?
Piedošanas laiks!:))

Jā,pareiz, pieminēju tak, ka ir jaunumi:) Esmu sākusi jaunu mazo dzīves posmu. Pārvācos no kojām uz dzīvoklīti un nu mitinos kopā ar divām superīgām dzīvokļa biedrenēm-Zaigu un Initu.:)
Esmu uzsākusi jaunu vaļasprieku. Nu nav jau gluži nekas diži jauns, jo mūzika vienmēr ir bijusi ar mani, bet cenšos apgūt ģitāras spēli un vairāk pievērsties mūzikai tieši komponēšanas ziņā(:

Vispār tik daudz lietu, kas jādara un reizēm jau liekas, ka "ūdens smeļas mutē", bet nekas- jo grūtāk liekas, jo pēc tam tās svinības labākas :))

Bučas! Un atceramies--> Ir jāmāk aizmest viss vecais prom gan no skapja, gan no mūsu dzīvēm:)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru